Wednesday, February 18, 2009

REPREZENTACIJA SRBIJE: Poraz u Temišvaru, danas (14.45 časova) popravni u Vršcu

Reprezentacija Srbije je porazom započela 2009. godinu. U prvoj prijateljskoj utakmici, Rumunija je savladala „orlove“ u Temišvaru sa 4:3. Isti rivali će se ponovo sastati danas, od 14.45 časova, u vršačkoj dvorani „Milenijum“.
-
Naravno, ne mogu da budem zadovoljan ishodom, ali mogu igrom u drugom poluvremenu. Nažalost, ponovo smo pobedili sami sebe. Stvorili smo mnogo izglednih prilika, ali je nedostajala završnica. Sa druge strane, protivnik je postigao golove koji su, pre svega, bili plod naših grešaka. Očekujem da će danas da bude bolje, a motiv više će nam biti domaća publika - rekao je selektor reprezentacije Srbije Aca Kovačević.

RUMUNIJA – SRBIJA 4:3

Strelci: 0:1 Rakić u 9, 1:1 German u 10, 2:1 R. Matei u 14, 3:1 German u 20, 3:2 Lazić u 31, 4:2 Čomo u 37, 4:3 Rakić u 40. minutu. Dvorana: „Olimpija“ u Temišvaru. Gledalaca: 1200. Sudije: Bogdan Soresku (Rumunija) i Zoran Bogdanov (Srbija). Žuti kartoni: Čomo, Molomfalean (Rumunija), Bojović (Srbija). Nagomilavanje prekršaja: Rumunija 5 (0+5), Srbija 7 (3+4).
RUMUNIJA: Klajn, Lupu, Molomfalean, German
, Raduču, R. Matei, K. Matei, Mihalji, Sotarka, Čomo, Stojka, Radu, Al Joani, Zuverden.