Sunday, October 11, 2009

PRVA FUTSAL LIGA - Treće kolo: Slodes - Marbo Intermeco 3:7

Pobedom u gradskom derbiju nad Slodesom, fudbaleri Marba Intermeca su zadržali stopostotan učinak i posle trećeg kola Prve futsal lige.
Posle nekoliko neiskorišćenih prilika domaćina, kada se istakao golman gostiju Ostojić, usledio je pogodak Pršića, pa njegova asistencija Rokniću za 2:0. Po dva gola Krstića na jednoj i kapitena „kornjača“ Gušavca na drugoj strani zadržali su isti odnos snaga do poluvremena.
Na početku drugog dela je rešeno pitanje pobednika: od fudbalera Slodesa Stojkovića je lopta završila u golu posle kornera Bogdanovića, a ovaj igrač je dva minuta kasnije zatresao mrežu protivnika na dodavanje Zrnića.

Fudbaler Marba Intermeca Marko Pršić
(foto: Predrag Bajić)

SLODES - MARBO INTERMECO 3:7

Strelci: 0:1 Pršić u 5, 0:2 Roknić u 8, 0:3 Krstić u 11, 1:3 Gušavac u 16, 1:4 Krstić u 18, 2:4 Gušavac u 19, 2:5 Stojković (autogol) u 21, 2:6 Bogdanović u 23, 3:6 Anđić u 37, 3:7 Pršić u 40. minutu. Dvorana: Slodes. Gledalaca: 300. Sudije: Rajko Katanić i Slavenko Matović (obojica iz Beograda). Žuti karton: Popović (Marbo Intermeco). Nagomilavanje prekršaja: Slodes 7 (5+2), Marbo Intermeco 7 (5+2).
SLODES: Pavičić, Gušavac, Stojković, Čarapić, Dmitrović, Šamšal, Tomašević, Anđić, Vujović, Kovačević, Cvetković i Bićanin.
MARBO INTERMECO: Ostojić, Popović, Pavićević, Zrnić, Bogdanović, Inajetović, Živanović, Pršić, Stojković, Roknić, Krstić i Josimović.