Sunday, November 30, 2008

PRVA FUTSAL LIGA - 9. kolo: SAS - Kopernikus 13:2

Fudbaleri SAS – a su pobedili Kopernikus iz Niša rezultatom 13:2 u devetom kolu Prve futsal lige. Neizvesnosti je bilo jedino na početku utakmice, a onda je usledila kanonada domaćina, pa je na poluvremenu bilo 5:1.

Slaven Novoselac i Bojan Denić

U drugom delu je viđena još bolja igra domaćih. Sevale su kontre, a igrači su bili odlični u svim linijama tima. Novoselac i Vukoje su bili veoma raspoloženi za asistencije, a Tomin za postizanje golova (pet).
- Veoma sam zadovoljan igrom. Ako ovako nastavimo, možemo da se nadamo tituli – istakao je Aleksandar Tomin.
SAS će u 10. kolu dočekati Niš 92, a 10. decembra će igrati protiv Ekonomca u Kragujevcu, što je zaostala utakmica iz osmog kola.

SAS - KOPERNIKUS 13:2

Strelci: 1:0 Rajčević u 4, 1:1 Đorđević u 4, 2:1 Stanković u 7, 3:1 Blažić u 11, 4:1 Tomin u 15, 5:1 Slobodan Matijević u 18, 6:1 Tomin u 24, 7:1 Tomin u 25, 7:2 Živadinović u 26, 8:2 Vukoje u 27, 9:2 Novoselac u 30, 10:2 Janjić u 31, 11:2 Tomin u 35, 12:2 Blažić u 35. i 13:2 Tomin u 39. minutu. Dvorana: Medison.
SAS: Kalaba, Tomin, Velimirov, Rajčević, Blažić, Vladimir Matijević, Stanković, Slobodan Matijević, Novoselac, Janjić, Vukoje i Husar.
KOPERNIKUS: Šćekić, Ilić, Milojević, Veljković, S. Živadinović, V Živadinović, Denić, Đerđević i Mladenović.