Thursday, November 13, 2008

FUTSAL KUP - GRUPA D - 1. kolo: Poraz Ekonomca

Šampion Srbije Ekonomac je poražen u prvom kolu turnira grupe D Lige šampiona u Lisabonu od španskog Intera Movistara, prvaka Evrope iz 2004. i 2006. godine, rezultatom 1:5. Jedini gol za našeg predstavnika je postigao Nikola Rnić u 37. minutu, a pogotke za Madriđane su postigli Betao u 3, 22. i 30, Borha u 18. i Šumaher u 38. minutu.

„Studenti“ će se sutra od 21.30 časova sastati sa domaćinom – Benfikom, finalistom Futsal kupa iz 2004, a u nedelju od 15.30 časova protivnik će im biti izraelski Hapoel Ironi Rišon Lezion.
Pobednik turnira plasiraće se u polufinale, a završni turnir biće održan u periodu između 23. i 26. aprila 2009. godine.

Novosti možete pročitati i na zvaničnim stranicama Ekonomca i Benfike.
Rezultate i raspored takmičenja u Futsal kupu 2008/09 možete da pogledate ovde i ovde.