Friday, October 10, 2008

PRVA FUTSAL LIGA - 2. kolo: Marbo Intermeco - Ekonomac 1:1

U duelu najboljih ekipa Srbije u poslednjih pet godina, aktuelni šampion Ekonomac je prekinuo neugodnu seriju i odneo prvi bod iz "Šumica", na šestom gostovanju u ovoj dvorani u istoriji kluba. Domaćin je poveo preko kapitena Pavićevića iz penala sa deset metara 95 sekundi pre odlaska na odmor. Izjednačio je Kocić sredinom drugog poluvremena kada je prihvatio loptu posle velike greške Pavićevića, prilikom pokušaja dodavanja.

MARBO INTERMECO - EKONOMAC 1:1

Strelci: 1:0 Pavićević (10 metara) u 19, 1:1 Kocić u 31. minutu. Dvorana: Šumice. Gledalaca: 600. Sudije: Predrag Prokopović (Leskovac) i Saša Stefanović (Niš). Žuti kartoni: Marinković, Kocić, Vitorović (Ekonomac). Nagomilavanje prekršaja: Marbo Intermeco 8 (3+5), Ekonomac 11 (6+5). Penali: Marbo Intermeco 1 (1).
MARBO INTERMECO: Josimović, Ranisavljević, Pavićević, Ilić, Bogdanović, Popović, Rakić, Papović, Nikolić, Petrović, Krstić, Ostojić.
EKONOMAC: Stojanović, Stanojević, Cvetanović, Marinković, Vitorović, Leveski, Kocić, Bojović, Rnić, Marković, Jovanović, Milićević.