Monday, June 8, 2009

ODRŽAN TURNIR „KONJARNIK 2009“: Trijumf domaćina, Nikola Mrkić prva zvezda

Klub malog fudbala Konjarnik je pobednik turnira „Konjarnik 2009“, za igrače rođene 1991. godine i mlađe, koji je održan u nedelju na igralištu Osnovne škole „Stevan Sinđelić“ u Beogradu pred oko 400 gledalaca.
Domaćin je savladao Hajduk iz Kule sa 9:2 (poluvreme 4:1, strelci: Nikola Mrkić 4, Luka Stojanović 2, Dario Stojanović 2, Danilo Vukoje - Dejan Bogovački 2) i Liman iz Novog Sada sa 7:1 (poluvreme 3:1, strelci: Luka Stojanović 3, Nikola Mrkić 3, Vitomir Petrović - Aleksandar Tankosić).

Ekipa Konjarnika

U duelu Limana i Hajduka bolji su bili Novosađani - 6:3 (poluvreme 3:1, strelci: Nemanja Stevanović 2, Aleksandar Tankosić 2, Stefan Danilović, Edis Juković - Robert Husak 2, Srđan Bogovački), pa su tako zauzeli drugo mesto.

Ekipa Limana

Za najboljeg igrača turnira je proglašen Nikola Mrkić iz Konjarnika, koji je i najbolji strelac sa sedam golova, a najbolji golman je Srđan Pjevač iz Hajduka.
Na svim utakmicama su pravdu delile sudije Miloš Lazić i Nikola Jovanović, a delegat je bio Vojislav Golubović, svi iz Beograda.

Zajednička fotografija učesnika turnira "Konjarnik 2009"

SASTAVI EKIPA

KONJARNIK: Đorđe Tasić, Vitomir Petrović, Luka Stojanović, Dario Stojanović, Nikola Mrkić, Danilo Vukoje, Uroš Đenić i Aleksandar Stoisavljević. Trener: Zoran Žigić.

LIMAN: Rajko Keravica, Milan Trkulja, Boris Lazarević, Stefan Danilović, Miloš Penić, Nemanja Stevanović, Edis Juković, Nebojša Mišanović, Aleksandar Tankosić i Slobodan Žunić. Trener: Dušan Jakica.

HAJDUK: Srđan Pjevač, Srđan Bogovački, Milan Đente, Robert Husak, Aleksandar Bogićević, Stefan Kalić i Dejan Bogovački. Trener: Željko Marić.